Megoldott

megsüllyedt csatornafedél

Anonim Járókelő

XI. Borszéki úton a buszmegálló után nemsokkal egy fedél nagyon megsüllyedt
kérem javítsák

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Borszéki u 23

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    kész lett
    nagyon köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs változás
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besülyedt csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B. P. Mimi
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vahot utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budapest, Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vak Bottyán utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére