Megoldott

A zöld fekete

Anonim Járókelő

A jobbra kanyarodó jelzőlámpa zöldje nem világít. Köszönöm járókelő, hogy intézitek

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 86

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    javították. a zöld ismét zöld. köszi járókelő!
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési tükör hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy-Hangács utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére