Válaszra vár

Vízfolyás úttest alól

Anonim Járókelő

Úttesten egy kis csatorna fedő alól feltehetően ivóvíz szivárog.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budaliget

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, víz szivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 247 247...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fotók csatolva
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia4
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ill
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Folyik a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Lipótmezei út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Folyik a víz a tűzcsapból

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Lipótmezei út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére