Megerősítésre vár

Reklámtáblák a villanyoszlopon

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen, vélhetően illegális módon reklámtáblákat helyeztek ki a villanyoszlopra.

Amennyiben így történt, kérjük az Illetékest, hogy távolítsa el a reklámokat az oszlopról!

Pontos helyszín:
47.579853986396564, 19.033209376612803

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Mészkő u. 9

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Amennyiben az adott oszlopon munkavégzés fog történni, akkor a táblákat el fogjuk távolítani.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budapest, Bóbita utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére