Megoldatlan

Szétesett tábla

FRISSÍTÉS: Budapest Közút válasza:
"A bejelentésben szereplő jelzőtábla nincs Részvénytársaságunk kezelésében, azt nem mi helyeztük ki. A helyreállításukkal kapcsolatban szíveskedjenek a táblán feltüntetett üzlethez fordulni."
------
Jelzett helyszínen lévő táblák elfordultak, részben leestek az oszlopról.

Kérjük az Illetékest, hogy kötelezze a tábla Tulajdonosát / Üzemeltetőjét, hogy javítsa a tábla állapotát, vagy bontsa el azt!

Pontos helyszín:
47.5577571611997, 19.046188927594354

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 1032 Budapest

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Az önkormányzat az ügyben nem intézkedett. A közút az ügyben nem illetékes.
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük szépen a közútkezelőhöz beküldeni, hogy ők szólítsák fel a Tulajt a javításra. Csak ez szokott eredményre vezetni. Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük szépen a közútkezelőhöz beküldeni, hogy ők szólítsák fel a Tulajt a javításra. Csak ez szokott eredményre vezetni. Köszönjük!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nemzeti Dohánybolt van a táblán
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a tábla felirata pontosan látszik, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő táblák elfordultak, részben leestek az oszlopról. Kérjük az Illetékest, hogy kötelezze a tábla Tulajdonosát / Üzemeltetőjét, hogy javítsa a tábla állapotát, vagy bontsa el azt! Pontos helyszín: 47.5577571611997, 19.046188927594354"-ról "FRISSÍTÉS: Budapest Közút válasza: "A bejelentésben...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő jelzőtábla nincs Részvénytársaságunk kezelésében, azt nem mi helyeztük ki. A helyreállításukkal kapcsolatban szíveskedjenek a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére