Megoldott

Beszakadt aknafedél

A Hungária körút 22/c -vel kb szemben lévő járdán, az egyik nagy, szöszölő nyárfa közelében található a képen látható beszakadt közműfedél, amibe valaki ágakat dugott. Kb 1x1 méteres, üzemeltető jelzését nem láttam rajta (a közelben lévő hasonlókon sem).
Szeretném kérni a javítását.
Utcaképen: https://goo.gl/maps/9ja4QSJfzsiLnMig7

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Hungária krt. 22

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült fedlappár és keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Üres, rossz állapotú telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére