Megoldásra vár

Kiszáradt fák

A Hungária körúton a 22/c számmal kb szemben található a képen látható két kiszáradt fa, egy a villamos elválasztó sávján, másik a járdánál.
Szeretném kérni a cseréjüket.
Utcaképen: https://goo.gl/maps/cwNbQSGLec8MTven7

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Hungária krt. 22

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fák kiszedését beütemezték munkatársaink, pótlásukról a kiszedést követő egy éven belül gondoskodunk.
    Jogszabályi kötelezettségünknek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopár, poros, sáros, üres terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Juhász Attila
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére