Megoldásra vár

Kiszáradt fák

A Hungária körúton a Ciprus utca torkolatával szemben található a képen látható 2 kiszáradt fa.
Szeretném kérni a pótlásukat.
Utcaképen: https://goo.gl/maps/JLdHyDCJTuACvXG76

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hungária krt. 9

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fák kiszedését beütemezték munkatársaink, pótlásukról a kiszedést követő egy éven belül gondoskodunk.
    Jogszabályi kötelezettségünknek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fák a Dózsán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére