Megerősítésre vár

Kiszáradt fa

A Hungária körúton a Ciprus utcánál a villamos elválasztó sávjában található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a cseréjét.
Utcaképen: https://goo.gl/maps/zysTs77nyvkM873u6

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hungária krt. 9-11

Hozzászólások

  • Kelemen Gábor visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa kiszedését beütemezték munkatársaink, pótlásáról a kiszedést követő egy éven belül gondoskodunk.
    Jogszabályi kötelezettségünknek el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A fa átveszi a hatalmat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér) (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lombozat miatt rosszul látható jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Pongrácz úti lakótelep (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elmaradt fűnyírás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Széna tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére