Megoldásra vár

Kivágott fa

Az Erzsébet királyné útja 4/a előtt található a képen látható tuskó.
Szeretném kérni a fahely beültetését.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 4a

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa pótlására várhatóan a 2024-es tavaszi faültetési időszakban kerül sor.
    Jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve, minden kivágott
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00122831 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes. Kérjük, hogy a XIV. kerület Erzsébet királyné útja 4/a. szám előtti fahelly
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa pótlasa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hagara Eva
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pótolandó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére