Megoldatlan

Elszáradt fa, teljesen elhanyagolt, elgazosodott terület

A Mogyoródi út és Öv utca kereszteződésénél a körvasút sor irányába eső oldalon van egy háromszog alakú zöld terület, hatalmas méretű gazokkal benőve és a közepén egy kiszáradt fával, mely már tavaly is ugyanilyen állapotban volt. A háromszög egyik határolója egy gyalogjárda, mely a gyalogátkelőhelyhez vezet. Ezen járdán túl folytatódik a hatalmas gaz, mely szintén egy gyalogátkelőhely által határol.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 184a

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére