Megoldott

Folyik a víz a tűzcsapból

Anonim Járókelő

Tárogató és Lipotmezei út sarkán lévő tűzcsapból folyik a víz.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lipótmezei út 4

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Van már róla bejelentés:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/122708/tuzcsap-folyik
    lezárható.
    Köszönjük.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére