Megoldott

Járdán hagyott aszfalt, törmelék

A 1023 Budapest, Daru utca 24 előtti járdát az elmúlt hónapban megcsinálták. Az ott feltört betont és aszfaltot a szemben lévő járdára helyezték.
Viszont kb. 3 hete nem vitték el onnan a törmeléket. Csatolva fénykép a törmelékről.
Kérem, hogy intézkedjenek és vigyék el a törmeléket is.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Daru u. 24

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kántor István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügyintézők!
    Jelentem, hogy a sittet elszállították. Ma reggel már nem volt ott.
    Egy nagyon kicsi törmelék maradt még a járdán, amit söpréssel még össze szedhettek volna, hogy ne az eső mossa ki...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az Önkormányzat Műszaki Osztálya felszólította a közmű kivitelezőjét, hogy szállítsa el a törmeléket. Amennyiben ezt nem teszik meg szankciónálás mellett a költségre az Önkormányzat f...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kántor István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lyuk a járdában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Balesetveszélyes járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhatag sor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére