Megoldatlan

Szabályos kanyarodás

A helyszín: Kálvin tér.
Az áldozat a Baross utca felől érkezik a képen látható átkelőhöz mondjuk kerékpárral és szeretne BALRA eljutni a Vámház krt felé (szabadság híd)
Kérdés: milyen útvonalon jut át a kereszteződésen?
- a szabadjelzésnél kanyarodhat balra nemjó, mert akkor szintén szabad van a körútról balra kanyarodóknak
- menjen át és a Kecskeméti u torkolatánál menjen át az utcán nemjó, mert azt az átjárót nem erre csinálták és nem is vezet sehova

Vagyis: mikor és hogyan szabályos?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér

Hozzászólások

  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek, kalandos. Én azt szoktam csinálni, hogy az Üllői legvégén rákanyarodom a járdát érintve a gyalogátkelőhely mellett átvezetett kerékpárútra (járdaszigetnél mindig pirosat kapok). Majd átérv...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Üllői út felől a Vámház körútra kerékpárral történő balra kanyarodás útja nincs közvetlenül szabályozva, az indirekt módon hajtható csak végre. A csomópont forgalmi rendjén a k
    ...
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóval walaki megtervezett egy útkereszteződést, álmodott bele kerékpársávokat, csak "kimaradtak" dolgok?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan 2 hónapja nem sikerült megfejteni, mit is találtak ki forgalmi rend címszóval.
    A baj, hogy nem ez az egyetlen hely Budapesten, ahol a bringás fantáziájára van bízva, hogy a hirtelen eltűnő, vag...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fekvőrendőr hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére