Megoldott

Csöpögő tűzoltó csap

Anonim Járókelő

2. kerület Herman Ottó utca - Ruszti út sarkánál található tűzoltó csap csöpög

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Herman Ottó u 13

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Csöpögés megszűnt.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Honfoglalás utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Zöldlomb utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére