Megoldott

Sérült/megrongált (?) díszkút

Zsolnay-díszkút pereme letörve.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, József Nádor tér

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Farkas Marianna hozzászólt a bejelentéshez.

    kijavították
  • Farkas Marianna visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tudunk a József nádor téri Zsolnay-kút rongálásáról.
    A kút helyreállítása folyamatban van.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapesten minden gyorsan leamortizálódik. Egy év alatt maximum kettő, minden magától szétesik, vagy szándékosan megrongálódnak. Felújítottak valamit, elsajátították a pénzt, és megfeledkeztek a karba...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Farkas Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Erzsébet-téri bicikliútat benőtte a bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére