Megoldatlan

Hiányzik a lámpa innen

Anonim Járókelő

Nincsen lámpa a képen látható helyen.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér 3

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0022817/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00122461

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére