Megoldott

Elhagyott suzuki

Elhagyott allapotban lévő autó.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 214

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Már korábban megtörtént az intézkedés, elszállítási listán van.

    Tisztelettel, Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését ellenőrizzük.

    Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még, de mehet újra, nincs rajta rendszám
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépkocsi már kiértesítésre került. Amint lehetőségünk lesz elszállítjuk.

    Közter
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott trabant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Katona József utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére