Megoldott

Csömöri úti felüljáró alatt, elhagyott gépjárművekz

Láthatóan régóta sorsára hagyott autók. Parkolóhelyeket foglalnak.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Csömöri út 11

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincsenek már ott
  • Lukács Ildikó visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A gépkocsi kiértesítését a közterület-felügyeleti iroda elvégezte.

    Közter
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését ellenőrizzük.

    Tisztelettel, Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti iroda.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Attila
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Pálfi János tér (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó teli büntetéssel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére