Megoldott

Mély kátyú

T. Illetékes!

Mély kátyú alakult ki a Márton utca 28nál a IX. kerületben.
Legyenek kedvesek a problémát elhárítani.
Köszönettel: Bonin Denis

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Márton u. 28

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 122187 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy a Bp. IX. ker. Márton u. 28. sz. előtti útpályában lévő kátyú betömedékelését vállalkozási keretszereződés alapján a Buda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a víznyelő mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Kén utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére