Megoldott

Elhagyott BMW terepjáró a XVI. kerületben

Kb. 1 éve áll a ház előtt ez a BMW terepjáró, forgalomból kivonták.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Farkasfog u. 20

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Egy Járókelő visszajelzése alapján.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Csoda történt, elszállították!
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A XVI. Közterület-felügyelet szerint nem elszállítható, rendszámmal rendelkezik.
  • Fazekas Andrea hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    A terepjáró továbbra is az utcán parkol.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közterület-felügyelet két estben szállít el gk.-t a közterületről, szigorú jogszabályi alapokon:

    - Hatósági jelzés nélkül van tárolva közterületen (elöl, hátul nincs rendszám
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Cziráki utca (XVI. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére