Megoldatlan

Falfirka a Széchenyi téren

A Széchenyi téri villamos megállóhoz az Antall rakpart felől vezető lépcső oszlopfőjére falfirka van elhelyezve

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Szabó Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferenciek tere lépcső graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Március 15. tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Erzsébet híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Erzsébet híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére