Megoldott

megáll a víz a Lánchídon

Nem vagyok útmérnök, de kérem szíves ellenőrzését, hogy megfelelő-e az, hogy az új Lánchíd útfelületén a két pillér két-két oldalán lévő dilatációs szerkezetben áll meg a víz és még jóval a csapadékos idő után is pocsolya van benne. Félő, hogy ez téli időben szétfagyást okozhat.
Ám amennyiben ez nem gond / tervezett, úgy természetesen kérdésem tárgytalan.
A híd ívében legmagasabb ponton is egyébként kis pocsolya marad hátra eső után az útburkolat szélén. .

Probléma helyszíne
Budapest Széchenyi lánchíd

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapest Közút válasza: A szegély mellett megálló minimális vízmennyiség a forgalom biztonságára nincs befolyással, annak javítása műszakilag több hátránnyal jár, mint előnnyel.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00121693 számú bejelentésben szereplő SZÉCHENYI LÁNCHÍD üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    A bejelentésben szereplő, közúti pályán álló vízz
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Jóval eső után...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Blaha zebrák elkoptak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére