Megoldott

Közterületen "elhagyott" kocsi

Valaki itt hagyta érvényes műszaki nélkül ezt a Chevroletet. Kérjük vigyék el innen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Őzgida u. 1

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, megoldódott.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépjárművet felvettük az elszállítási listára. A felszólítás kiküldése és a türelmi idő lejárta után elszállítjuk a tulajdonos költségére.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére