Megoldott

Lejárt műszakival mozdulatlanul álló kocsi

Több, mint egy éve áll egy helyben egy a nyilvános adatbázis szerint 2 éve lejárt műszaki engedéllyel rendelkező kocsi. Jó lenne végre elvitetni mert csak a helyet veszi el másoktól!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Rómer Flóris u. 32

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A gépkocsit már rendelkezik vizsgával és nem ott parkol.

    ÜDvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépjárművet felvettük az elszállítási listára. A felszólítás kiküldése és a türelmi idő lejárta után elszállítjuk a tulajdonos költségére.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére