Válaszra vár

Kelenföld 15-ös vágány vészkijárat

Kelenföld vasútállomás 15-ös vágányán az egyik vészkijárat tábla előbb-utóbb le fog esni így.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Hivatkozással a 121241 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbított
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem aktuális és undorító tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem jó a lift

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Akadémiaújtelep (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Borzasztó pályaállapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére