Válaszra vár

Besüllyedt fedlapok

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen az útba épített, 3 egymást követő, és teljesen egy vonalban lévő fedlap besüllyedt a keretébe, így az nincs síkban az úttesttel, kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében, és nagyban növeli a menetzajt is.
Valódi javítást kérünk, a probléma szabad szemmel is látható. Nagyon rossz helyen vannak a fedlapok ahhoz, hogy ennyi eltérés legyen, napjában több ezer jármű megy át rajtuk.

Kérjük az Illetékest, javítsa a fedlapokat!

Pontos helyszín:
47.580509277485426, 19.049340281857578

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 69

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kátyú"-ról "Közművek"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Víznyelő eldugult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlaphibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére