Megoldott

Mély kátyú

A Remetehegyi út végén, a Coop előtti körforgalomnál van egy mély kátyú (a zebránál). Kérem annak javítását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kolostor út 20

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ludvig Anna hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönöm.
  • Ludvig Anna visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00120920 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a kért munkát megrendeltük szerződött partnerünktől, a megvalósulásig türelmet kérünk.

    Tisztelettel,

    Óbuda...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Ludvig Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mravik Noemi
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Őzsuta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement a burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szolgáltatóház (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok a kátyú a Zeyk Domokos utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Zeyk Domokos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére