Megoldott

Kiégett lámpa

A Közvágóhídon az 1-es villamoshoz vezető alujáróban ki van égve egy lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Rákóczi híd

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A cserélt lámpa:
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést.

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.

    [cid:image001.png@01D97814.6B9BEC40]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fedél hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boráros tér aluljáró (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fedél hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két lámpa sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére