Megoldott

Elhagyott jármű

A XVI kerület Művezető utca 19. előtt áll hónapok óta egy elhagyott, forgalomból kivont, műszaki nélküli jármű.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Művezető u. 19

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület-felügyeleti iroda a helyszínt ellenőrizte, a gépkocsi nincs a helyszínen.

    Közter
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott trabant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Katona József utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére