Megoldatlan

Hiányzó lámpa

FRISSÍTÉS 2023.04.13.
BDK válasza: a BDK Kft-nek a meglévő hálózat üzemeltetése,
rekonstrukciója a feladata, új közvilágítás kiépítése a kerületi Önkormányzat hatáskörébe tartozik.
Kérésével kérjük keresse meg a kerületi Önkormányzatot.

------

A Kossuthfalva utca 1. előtti oszlopon nincs lámpa, ezért az utca ezen szakaszám nagyon sötét van. A többi oszlopon mind van lámpa, csak ez maradt ki valamiért. Kérnénk szépen erre is egyet.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuthfalva u. 1

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az önkormányzati válasz szerint a fejlesztésre nincs fedezet.
  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Németh Zs!
    Tájékoztatom, hogy a kerületi Önkormányzat költségvetése nem nyújt fedezetet a közvilágítás fejlesztésére.
    Tisztelettel:
    VGO
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!
    Kérnék szépen egy újraküldést.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Németh Zs.!
    Először az ügykezelő küldi ki, és ha nem jön válasz, a rendszer automatikusan még 2x kiküldi. Ha arra sem jön válasz 30 napon belül, akkor megoldatlanként zárjuk (ez történt most),...
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!
    Csupán egyszer lett elküldve a bejelentés az illetékesnek, miért lett máris megoldatlan?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kossuthfalva utca 1. előtti oszlopon nincs lámpa, ezért az utca ezen szakaszám nagyon sötét van. A többi oszlopon mind van lámpa, csak ez maradt ki valamiért. Kérnénk szépen erre is egyet."-ról "FRISSÍTÉS 2023.04.13. BDK válasza: a BDK Kft-nek a meglévő hálózat üzemeltetése, rekonstrukciója a feladata, új közvilágítás k...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, ez a probléma hogy nincs ezen az oszlopon kiépítve.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését megkaptuk, miszerint az ön által jelzett területen nincs közvilágítás kiépítve.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam arról, hogy a közvilágítással kapcsolatban a BDK Kf
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett, halvány lámpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    János utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Pázsitos sétány (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világító oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére