Megoldott

Balesetveszélyes járda a Dohány utcában

Anonim Járókelő

A Dohány u 25 környékén az egyik aknafedélnél az utcakövek kimozgósodtak, a burkolat hiányos.
Kérem javítsák, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 38

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erzsébetváros Rendészeti Igazgatóságaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    A burkolatot kijavították.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól láttam, a napokban elkezdték a terület rendezését.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Élet és balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megbomlott kockakő burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére