Megoldott

Elhagyott, forgalomra veszélyes jármű

Hónapok óta mozdulatlanul áll az autó egy helyben, a probléma, hogy akadályozza a forgalmat, kilátást, nem szabályosan parkol.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cziráki u. 8-10

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig itt van az autó.
    Köszönöm
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig itt áll az autó, nem oldódott meg. Köszönöm
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig itt van, továbbra is akadályozza a forgalmat.
    Köszönöm
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Amint megszületik a megállapodás járművek elszállítására a szállító cég és a Mohu-Mol között a járművet el fogjuk szállítani. A jogszabályi lehetőség 2023.06.20-tól rendelkezésre...
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentését ellenőrizzük!

    Tisztelettel, Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Cziráki utca (XVI. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére