Megoldott

Elkóborolt, elhullott tábla

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.04.06.: A Budapest Közút alábbi válaszával a kerületnek továbbítva:
"A lakossági kizárólagos várakozóhelyekkel kapcsolatos jelzőtáblákat nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azokat nem üzemelteti. Kérjük azok karbantartásával kapcsolatban a kerületi Önkormányzatot keressék meg."
-----------
A Dob u. 5. előtt hever egy tábla. Feltehetően az utca elején törték le.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Erzsébetváros Rendészeti Igazgatóságaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő !

    A jelzett tábla vissza került az eredeti helyére.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Dob u. 5. előtt hever egy tábla. Feltehetően az utca elején törték le."-ról "Frissítés 2023.04.06.: A Budapest Közút alábbi válaszával a kerületnek továbbítva: "A lakossági kizárólagos várakozóhelyekkel kapcsolatos jelzőtáblákat nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azokat nem üzemelteti. Kérjük azok karb...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A lakossági kizárólagos várakozóhelyekkel kapcsolatos jelzőtáblákat nem Részvénytársaságunk helyezte ki, azokat nem üzemelteti. Kérjük azok karbantar
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére