Megoldott

Rendszám nélküli autó

Szigeti 7. előtt rendszám nélküli autó.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Szigeti József utca 7."-ról "Rendszám nélküli autó"-ra.

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • Újpesti Lakos visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett gépjárművet és szabálytalanság észlelése esetén megteszik a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Újpesti Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Schweidel József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli Mazda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére