Megoldott

Friss graffiti

Anonim Járókelő

Valamikor az utóbbi néhány napban történhetett (talán csütörtök-péntek?), hogy a Peterdy utca végén lévő kukákra új tagek és firkák kerültek (a meglévők mellé). A kép szombat reggel készült.
Kérem nézzék meg a térfigyelő kamerák képeit, hátha látható rajta a rongáló, akivel a tisztítás költségeit ki lehetne fizettetni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 72

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járkólelő! Igaz, az illetékestől nem érkezett válasz, de a lenti kommentben már jelezték, hogy a firkákat lemosták, így megoldottnak tekinthető a probléma.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a firkák eltávolítását!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vígh Kristóf
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nagy Diófa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére