Megoldatlan

Rendszeres tilosban parkolás

Anonim Járókelő

A Fő utca elején szinte folyamatos a tilosban parkolás a járdán és a kerékpársávon.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fő u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest, I. Fő utca visszatérő ellenőrzését továbbra is foganatosítja a Budavári Közterület-felügyelet.

    Kérem, segítse munkánkat a közterületen tapasztalt jogsértő állapotok a
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friedrich Born rakparti parkolósáv használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Friedrich Born rakpart Déli irány (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Építő utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megállni tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Haluska Kata
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Ady Endre utcai edzőpálya, Ady Endre utca 150. (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére