Megerősítésre vár

Lepukkant játszótér

Iszonyatosan le van pukkanva ez a játszótér. Kiemelkedően rossz állapotban van a többihez képest. A képek magukért beszélnek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Jós u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Ügyfélszolgálatunkra érkezett 00119640. hiv. számú megrendelésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk. Az Ön által említett Budapest, Jós utcai játszótér csúszdás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faápolás szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gladiátor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kivágott facsemete újratelepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szomolnok utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére