Megoldott

zöldhulladék halmok közterületen

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.04.13.
III. kerület válasza: az említett terület nem a mi fenntartásunk alatt van, Fővárosi terület. Szerződött partner csak a szemétszedést és játszótér fenntartását intézi.

------

Az 1033 Budapest III. kerület, Huszti út 1-7. - Bogdáni út 1-9. sz. alatti Társasház körülötti, a III. Kerületi Önkormányzat kezelésében lévő közterületen évek óta halmozódik (jelenleg 7 (!) külön halomban) a zöldhulladék, amelyet a III. Kerületi Önkormányzatnak kellene eltávolítania.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 1

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett zöldhulladék a lakosság által szabálytalanul kihelyezett gallyak voltak, ennek ellenére munkatársaink eseti jelleggel elsz
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Az 1033 Budapest III. kerület, Huszti út 1-7. - Bogdáni út 1-9. sz. alatti Társasház körülötti, a III. Kerületi Önkormányzat kezelésében lévő közterületen évek óta halmozódik (jelenleg 7 (!) külön halomban) a zöldhulladék, amelyet a III. Kerületi Önkormányzatnak kellene eltávolítania."-ról "FRISSÍTÉS 2023.04.13. III...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00119638 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy az említett terület nem a mi fenntartásunk alatt van, Fővárosi terület. Szerződött partner csak a szemétszedést...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Elkorhadt pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyenes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére