Megoldott

Kutyaürülék gyűjtők megteltek

A Napraforgó utca focipálya felöli végénél, de a környéken máshol is, Csalán u, Völgy u, Nagybányai u, megteltek az utcai kutyaedények, a kis zacskókák pedig így már a tetejükön gyűlnek. Sürgősen üríteni kell őket.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 169

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A kerületben található kutyaürülék gyűjtőedényeket szombatonként üríti az önkormányzattal szerződésben lévő vállalkozó.

    Általában minden héten egy-két esetben fordul elő, hogy eldugu...
  • Ponya Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    Vegül is a szöveg leírja alényeget.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Vilmos!
    Valamilyen hiba miatt most sem érkezett meg a kép.
    Üdv, Bálint
  • Ponya Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    fénykép mellékelve
  • Ponya Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    Utólag küldöm a képet.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Vilmos!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet azokat megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben (.jpg vagy .png formátumban) vagy a kerdes@jarokelo.hu...
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Ponya Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    leszakadt fa ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megrongált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemetes zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére