Megoldatlan

Elhagyott BMW

FRISSÍTÉS: 2023.04.03
Egy Járókelő hozzászólása alapján:

,,Kérdeznék: hogy van az, hogy a város egyes kerületeiben a műszaki nélküli, kivont roncsokat gond nélkül elviszik, míg pl. itt ez nem megoldható? Tényleg érdekelne a válasz, mindenféle kötekedés nélkül"

---

FRISSÍTÉS: 2023.04.02.
Bejelentő észrevétele: "Tehát a Bp. Főv. XVI. ker. Polgármesteri Hivatal
Közterület-felügyeleti Iroda álláspontja szerint, lejárt forgalmi engedélyű gépkocsit ingyen és bérmentve lehet közterületen tárolni. Válaszukat, és megerősítésüket előre is köszönöm."

-----------

FRISSÍTÉS 2023.03.31.

Bejelentő hozzászólása:
"Érdekes, hogy amely kerület vagy település akarja, az megoldja ezt a problémát, és nem kibúvókat keres. Úgyhogy ezt az érvelést nem tartom elfogadhatónak. Ezzel lényegébe véve támogatják ezt a tevékenységet, amit nagyon nem kellene..."

---

Tisztelt Illetékes!

A Hunyadvár utcában a Bökényföldi útnál lévő parkolóban hónapok óta mozdulatlanul áll egy fekete BMW, alatta vastagon áll a kosz és a műszakija is lejárt,

Kérem, szíveskedjenek felszólítani a tulajdonost az eltávolításra, vagy ha ezt nem teszi meg, akkor szállíttassák el az autót!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hunyadvár u. 60

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.04.02. Bejelentő észrevétele: "Tehát a Bp. Főv. XVI. ker. Polgármesteri Hivatal Közterület-felügyeleti Iroda álláspontja szerint, lejárt forgalmi engedélyű gépkocsit ingyen és bérmentve lehet közterületen tárolni. Válaszukat, és megerősítésüket előre is köszönöm." ----------- FRISSÍTÉS 2023.03.3...

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    T. közter!

    Kérdeznék: hogy van az, hogy a város egyes kerületeiben a műszaki nélküli, kivont roncsokat gond nélkül elviszik, míg pl. itt ez nem megoldható? Tényleg érdekelne a válasz, mindenféle köte...
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentők!

    Ajánlom figyelmükbe a hatályos jogszabályok ismeretét!

    Tisztelettel, Bp. XVI. ker. Közterület-felügyeleti Iroda.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.03.31. Bejelentő hozzászólása: "Érdekes, hogy amely kerület vagy település akarja, az megoldja ezt a problémát, és nem kibúvókat keres. Úgyhogy ezt az érvelést nem tartom elfogadhatónak. Ezzel lényegébe véve támogatják ezt a tevékenységet, amit nagyon nem kellene..." --- Tisztelt Illetékes! A H...

  • T Tímea hozzászólt a bejelentéshez.

    Tehát a Bp. Főv. XVI. ker. Polgármesteri Hivatal
    Közterület-felügyeleti Iroda álláspontja szerint, lejárt forgalmi engedélyű gépkocsit ingyen és bérmentve lehet közterületen tárolni. Válaszukat, és me...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Hunyadvár utcában a Bökényföldi útnál lévő parkolóban hónapok óta mozdulatlanul áll egy fekete BMW, alatta vastagon áll a kosz és a műszakija is lejárt, Kérem, szíveskedjenek felszólítani a tulajdonost az eltávolításra, vagy ha ezt nem teszi meg, akkor szállíttassák el az autót! Köszönöm!"-ról...

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, hogy amely kerület vagy település akarja, az megoldja ezt a problémát, és nem kibúvókat keres. Úgyhogy ezt az érvelést nem tartom elfogadhatónak. Ezzel lényegébe véve támogatják ezt a tevéken...
  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt T. Tímea!

    A Közterület-felügyelet két estben szállít el gk.-t a közterületről, szigorú jogszabályi alapokon:

    - Hatósági jelzés nélkül van tárolva közterületen (elöl, hátul nincs rendszám)
    ...
  • T Tímea hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt közterület-felügyelet!Üzemképtelen autónak minősül minden jármű, ami a szabályok szerint nem képes részt venni a közúti forgalomban. Egy rendszámnélküli, lejárt műszaki érvényességgel vagy ha...
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A gépkocsi rendelkezik rendszámmal, közlekedésbiztonságot nem veszélyezteti. A jelenlegi rendelkezések értelmében elszállítására nincs mód.

    Közter
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott trabant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Katona József utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére