Megoldott

MÁV tájékoztató Kelenföld

A MÁV tájékoztató kijelző hónapok óta nem működik Kelenföld vasútállomáson. Az őrmezei kijáratok felől érkezőknek fogalmuk sincs arról, hogy az érkező vonatok melyik vágányon állnak meg. Nincs egyéb kijelző, ami az érkező járatokról információt adna, nincs hangos utastájékoztatás az aluljáróban. Végig kell menni egészen az Etele térig és minden vágány saját mini kijelzőjét nézni, már ha egyáltalán működik valamelyik. Legalább váltakozna akkor az információ a működő kijelzőn és hol az induló, hol az érkező járatokat mutatná.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 119543 sz. átiratukra tájékoztatjuk, hogy a 2023. május 19-én tartott helyszíni ellenőrzés során az a kelenföldi aluljáróban az Őrmező felőli kijelző rendeltetéssze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kelenföld aluljáró fala

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem aktuális és undorító tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére