Megoldott

T-Com csatornafedél , beszakadt járda mellette.

A kapubejáró előtt a a T-com aknafedele megrongálodott, a járda kis részen be is szakadt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Menyasszony u. 90

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Deák Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összetört telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére