Megoldott

Fedél hiányzik

Anonim Járókelő

Az Istenhegyi úton a mol kútnál hiányzik egy akna fedél az úttesten.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Istenhegyi út 47

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megoldott a Bejelentő jelzése alapján. Köszönjük!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tűzcsap folyik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Ágnes
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rege út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csepegő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaszner Janka
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mártonhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére