Megoldatlan

Megállni és várakozni tilos - itt is

FRISSÍTÉS: 2023.05.12.
Bejelentő visszajelzése:
"Elismerik a problémát, de nem arra válaszoltak, ami a probléma és nem is akaják megoldani. Kérem, hogy legyen továbítva ÓBKF részére, hogy ellenőrizzék gyakrabban a területet, vagy legyen lezárva a bejelentés megoldatlanul. Köszönöm!"
-----------------
FRISSÍTÉS: 2023.05.12.

Budapest Közút válasza:
"A Juhász Gyula utcában a parkolási rend egyértelmű: a Hatvany Lajos utcától a 11-es út felé, ahol a buszok járnak, megállási tilalom van érvényben, ellenkező irányban pedig az útpályán kívül, burkolt padkán lehet várakozni. Buszmegállókban pedig értelemszerűen nem szabad megállni vagy parkolni. A buszokat tehát a szabályosan várakozó járművek nem akadályozzák, a parkolóterületeknél megállni tilos tábla kihelyezését nem tervezzük, nem tiltjuk le a parkolást a padkán."
---------------
Kérem helyezzenek ki megállni és várakozni tilos táblákat, mert elég gyakori, hogy az itt megálló autók forgalmi akadályt képeznek és a buszoknak és az autóknak kerülgetni kell az itt parkoló / várakozó autókat! (még a google térkép szerint is lassú emiatt itt a forgalom) Köszönöm szépen! [pontos cím: Juhágy Guyla utca - Medgyessy Ferenc u. - sarok]

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 7

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza: " visszatérően ellenőrzik. Állandó jelenlétet nem tudnak biztositani"
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványára válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [cid:image001.png@01D988D4.56DA1F40]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem helyezzenek ki megállni és várakozni tilos táblákat, mert elég gyakori, hogy az itt megálló autók forgalmi akadályt képeznek és a buszoknak és az autóknak kerülgetni kell az itt parkoló / várakozó autókat! (még a google térkép szerint is lassú emiatt itt a forgalom) Köszönöm szépen! [pontos cím: Juhágy Guyl...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elismerik a problémát, de nem arra válaszoltak, ami a probléma és nem is akaják megoldani. Kérem, hogy legyen továbítva ÓBKF részére, hogy ellenőrizzék gyakrabban a területet, vagy legyen lezárva a be...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 119493-as számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A Juhász Gyula utcában a parkolási rend egyértelmű: a Hatvany Lajos utcától a 11-es út felé, ahol a bus
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom!
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes illegális fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Folyondár köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szétesett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1032 Budapest, Szentendrei út 95 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Életveszélyes fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tündérliget utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére