Megoldott

Telekomos fedél kiáll botlásveszélyes

Anonim Járókelő

Telekomos fedél kiáll botlásveszélyes Kálvária tér 11 előtt

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária tér 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült fedlappár és keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Üres, rossz állapotú telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére