Megoldatlan

Fedél elmozdult

T. BKV!

Vezér utca és a Mirtusz utca sarkán a térképen jelzett helyen (Vezér utca 48.) a tartóoszlop fedelét kérem igazítsák meg, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 50

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldatlan
  • Archibald Stephens visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0014177/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00119433

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresést. Az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. tájékoztatása szerint a tárgyi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhanyagolt megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kilazult padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen tájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére