Megoldatlan

Rossz állapotú megálló és rampa hiánya

Kedves BKK/Budapest Közút!

Fogarasi úton a 80-as troli Vezér utca megállójánál a megálló burkolata töredezett, botlásveszélyes. A szegélykövek is javításra szorulnak, illetve ha már minden jármű alacsonypadlós lehetne pici rampát építeni, hogy egyszerűbben lehessen a megállót használni. Hasonlóan mint egy megállóval arébb a Fischer István utcánál.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér utca / Fogarasi út

Hozzászólások

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a Budapest Közút válaszát, eltudom fogadni!
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0014183/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00119431

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhanyagolt megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kilazult padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen tájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére