Megoldott

Járdából kiálló fedlappár

Tisztelt Telekom!
A Móricz Zsigmond körtéren, a szervízúton a kövezett részen a Matáv feliratú fedlappár kiáll a járdából.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 11

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes, köszönöm!
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére