Megoldott

Kiálló oszlop maradvány

Frissítés 2023.04.25
Budapest Közút válasza:
Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:
Az autóbusz végállomás területe, ahol a kiálló oszlopcsonk található, a BKV Zrt. üzemeltetésében van,így a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.
....................
A buszmegállóban éles szélű, valószínű fémoszlop maradvány áll ki az aszfaltból, kérem szépen javítani a terepet. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Káposztásmegyer

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldott
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0018542/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00119408

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy lehetőségei...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A buszmegállóban éles szélű, valószínű fémoszlop maradvány áll ki az aszfaltból, kérem szépen javítani a terepet. Köszönöm"-ról "Frissítés 2023.04.25 Budapest Közút válasza: Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: Az autóbusz végállomás területe, ahol a kiálló osz...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Kátyú"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús hangos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elnök kikopott, nagy a rés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Elnök utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére